FSP500-80AGGBM(M)
- Артикул производителя:
- FSP500-80AGGBM(M)
- Краткое описание:
- AC/DC CNVT 3.3V 5V 4X12V 751W
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
- Current - Output 1 :
- 21 A
- Current - Output 2 :
- 20 A
- Current - Output 3 :
- 16 A
- Current - Output 4 :
- 16 A
- Current - Output 5 :
- 16 A
- Current - Output 6 :
- 500 mA
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Standby Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 6
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 751W
- Size / Dimension :
- 5.91" L x 5.51" W x 3.39" H (150.1mm x 140.0mm x 86.1mm)
- Type :
- ATX
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 5V
- Voltage - Output 3 :
- 12V
- Voltage - Output 4 :
- 12V
- Voltage - Output 5 :
- 12V
- Voltage - Output 6 :
- 12V