T100106170-F028D00LF
- Артикул производителя:
- T100106170-F028D00LF
- Производитель/Бренд:
- Astrodyne TDI
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 28V 3800W
- Производитель :
- Astrodyne TDI
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, FCC, UL
- Current - Output 1 :
- 160 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 3800W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 15.15" L x 4.25" W x 3.42" H (384.7mm x 108.0mm x 86.8mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V