T100106170-F125D00LF
- Артикул производителя:
- T100106170-F125D00LF
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 125V 3800W
- Current - Output 1 :
- 34.5 A
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 3800W
- Size / Dimension :
- 15.15" L x 4.25" W x 3.42" H (384.7mm x 108.0mm x 86.8mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 125V