AMED120-12SJZ
- Артикул производителя:
- AMED120-12SJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 120W
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Industrial
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 120W
- Size / Dimension :
- 4.92" L x 3.94" W x 1.42" H (125.0mm x 100.1mm x 36.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 14V