AMEOF225-15SHAMJZ
- Артикул производителя:
- AMEOF225-15SHAMJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 225W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output 1 :
- 15 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 140W (225W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
- Standard Number :
- 60335-1; 60601-1; 62368-1
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V