AMEM5-15S277HAVZ-ST-B
- Артикул производителя:
- AMEM5-15S277HAVZ-ST-B
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 5W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output 1 :
- 333 mA
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 81.5%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 4.995W
- Size / Dimension :
- 2.99" L x 1.24" W x 1.04" H (75.9mm x 31.5mm x 26.4mm)
- Standard Number :
- 60335-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V