PPWAM280-18
- Артикул производителя:
- PPWAM280-18
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 210W
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, GS, TUV
- Current - Output 1 :
- 5.83 A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 210W (280W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
- Standard Number :
- 60601-1; 60950-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V