NLP65-9915J
Артикул производителя:
NLP65-9915J
Производитель/Бренд:
Artesyn Embedded Power
Краткое описание:
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Производитель :
Artesyn Embedded Power
Категория товара :
AC DC Converters
Applications :
Medical
Approval Agency :
Current - Output 1 :
4.4 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
72%
Features :
Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Power (Watts) :
65W (75W Forced Air)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
15V