PPWAM150-18A
- Артикул производителя:
- PPWAM150-18A
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 100W
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, FCC, TUV
- Current - Output 1 :
- 3.13 A
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 100W (150W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.0mm)
- Standard Number :
- 60601-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 5.656 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V