PAA30B-13C
- Артикул производителя:
- PAA30B-13C
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 30W
- CB, CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 2 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- DC Input Capable, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Size / Dimension :
- 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.8mm x 29.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V