LCM600Q-T-8
- Артикул производителя:
- LCM600Q-T-8
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 600W
- Approval Agency :
- CB
- Current - Output 1 :
- 27 A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 600W
- Size / Dimension :
- 7.50" L x 4.50" W x 2.40" H (190.5mm x 114.3mm x 61.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V