MFLS250-1348
- Артикул производителя:
- MFLS250-1348
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 250W
- Current - Output 1 :
- 7.2 A
- Efficiency :
- 94%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 250W (346W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.50" L x 2.50" W x 1.58" H (114.3mm x 63.5mm x 40.1mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4.38 kV
- Voltage - Output 1 :
- 48V