P52-12QXT/MHIA
- Артикул производителя:
- P52-12QXT/MHIA
- Производитель/Бренд:
- Polytron
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V +/-12V
- Производитель :
- Polytron
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 250 mA
- Current - Output 2 :
- 120 mA
- Current - Output 3 :
- 120 mA
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 3
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 100 ~ 220 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 12V