FLS250-1312
- Артикул производителя:
- FLS250-1312
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 199W
- Current - Output 1 :
- 25 A
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 199W (300W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.50" L x 2.50" W x 1.58" H (114.3mm x 63.5mm x 40.1mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V