ZWF360-24SX-F-W
- Артикул производителя:
- ZWF360-24SX-F-W
- Производитель/Бренд:
- ETA-USA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 360W
- Производитель :
- ETA-USA
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, CSA, FCC, TUV, UL
- Current - Output 1 :
- 15 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Standby Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 360W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 8.00" L x 4.67" W x 2.60" H (203.2mm x 118.5mm x 66.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V