TET2500-12-086RA
- Артикул производителя:
- TET2500-12-086RA
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 2436W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 203 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- Adjustable Output, PFC, Standby Output
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Power (Watts) :
- 2436W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.68" L x 3.39" W x 1.57" H (195.0mm x 86.0mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 180 ~ 300 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4.3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V