PFS1200-12-054RAH
- Артикул производителя:
- PFS1200-12-054RAH
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 1200W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 100 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- I²C Interface, PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1200W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.30" L x 2.15" W x 1.57" H (236.3mm x 54.5mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 180 ~ 400 VDC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V