DG160-7EU
- Артикул производителя:
- DG160-7EU
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 160W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 13.3 A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 160W (240W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V