CFM21S090-S
- Артикул производителя:
- CFM21S090-S
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 9V 21W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 2.3 A
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 21W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 1.60" W x 0.77" H (76.2mm x 40.6mm x 19.5mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 5.656 kV
- Voltage - Output 1 :
- 9V