PML065-150
- Артикул производителя:
- PML065-150
- Производитель/Бренд:
- Phihong USA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 65W
- Производитель :
- Phihong USA
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- ANSI/AAMI, ES, IEC
- Current - Output 1 :
- 4.34 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 65W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.11" H (101.6mm x 50.8mm x 28.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V