ABS601-1T24-SL
- Артикул производителя:
- ABS601-1T24-SL
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 600W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, DEMKO
- Current - Output 1 :
- 25 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Adjustable Output, IP67, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.86" L x 4.92" W x 2.36" H (250.5mm x 125.0mm x 60.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 170 ~ 300 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V