HAA24-0.6-AG
- Артикул производителя:
- HAA24-0.6-AG
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER +/-24V 29W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, CSA, UL
- Current - Output 1 :
- 600 mA
- Current - Output 2 :
- 600 mA
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 60%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 29W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.50" L x 4.00" W x 2.10" H (165.1mm x 101.6mm x 53.3mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Type :
- Linear
- Voltage - Input :
- 100, 120, 220, 230, 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V