CFM81S240
- Артикул производителя:
- CFM81S240
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 80W
- Applications :
- Household Appliances
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 3.35 A
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 80W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.22" W x 1.34" H (76.2mm x 56.4mm x 34.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V