CFM2007S
- Артикул производителя:
- CFM2007S
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 4.4 A
- Efficiency :
- 66%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15W
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.00" W x 0.91" H (88.9mm x 50.8mm x 23.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V