FSP150-50FGNBI(M)
- Артикул производителя:
- FSP150-50FGNBI(M)
- Производитель/Бренд:
- FSP Technology Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC CNVT 3.3V 5V 3X12V -12V
- Производитель :
- FSP Technology Inc.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- Features :
- Standby Output
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 6
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 150W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- ATX
- Voltage - Input :
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 5V
- Voltage - Output 3 :
- 12V
- Voltage - Output 4 :
- 12V
- Voltage - Output 5 :
- 12V