LMF320-23B24
- Артикул производителя:
- LMF320-23B24
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 322W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 13.4 A
- Efficiency :
- 88.5%
- Features :
- Adjustable Output, PFC
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 322W
- Size / Dimension :
- 8.47" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V