LM50-23B12
- Артикул производителя:
- LM50-23B12
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 50W
- Approval Agency :
- CCC, CE, cURus
- Current - Output 1 :
- 4.2 A
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 50W
- Size / Dimension :
- 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V