PBA1000F-24
- Артикул производителя:
- PBA1000F-24
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 1000W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 44 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- DC Input Capable, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 1000W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 24V