GK220S15-150W
- Артикул производителя:
- GK220S15-150W
- Производитель/Бренд:
- HenLv Power
- Краткое описание:
- AC DC SWITCHING POWER SUPPLY 15V
- Производитель :
- HenLv Power
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- Mounting Type :
- Number of Outputs :
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 150W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 3000 V
- Voltage - Output 1 :
- 15V