ABC350-1T24L
- Артикул производителя:
- ABC350-1T24L
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 200/350W
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 8.33 A
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 200W (350W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V