TB110S24K
- Артикул производителя:
- TB110S24K
- Производитель/Бренд:
- SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 80W
- Производитель :
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, DEMKO
- Current - Output 1 :
- 3.3 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 80W (110W Forced Air)
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V