ABC75-1T24L
- Артикул производителя:
- ABC75-1T24L
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 75W
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, CSA, cUL, NEMKO, UL
- Current - Output 1 :
- 3.12 A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 75W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V