FSP1200-50ADB
- Артикул производителя:
- FSP1200-50ADB
- Краткое описание:
- AC/DC CNVRT 3.3V 5V +/-12V 1459W
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 30 A
- Current - Output 2 :
- 30 A
- Current - Output 3 :
- 100 A
- Current - Output 4 :
- 800 mA
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Standby Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Benchtop
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 1459W
- Size / Dimension :
- 7.49" L x 5.91" W x 3.39" H (190.2mm x 150.1mm x 86.1mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Type :
- ATX
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V
- Voltage - Output 2 :
- 5V
- Voltage - Output 3 :
- 12V