HE24-7.2-AG
- Артикул производителя:
- HE24-7.2-AG
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 173W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, CSA, UL
- Current - Output 1 :
- 7.2 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 60%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 173W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 14.00" L x 4.87" W x 3.53" H (355.6mm x 123.7mm x 89.7mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Type :
- Linear
- Voltage - Input :
- 100, 120, 220, 230, 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V