VCCS300S-36
- Артикул производителя:
- VCCS300S-36
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 36V 300W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output 1 :
- 8.33 A
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- DC Input Capable, IP10, Load Sharing, PFC, Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 300W
- Size / Dimension :
- 3.99" L x 2.13" W x 1.58" H (101.3mm x 54.0mm x 40.2mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 36V