CFM150S280
- Артикул производителя:
- CFM150S280
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 28V 120W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- CE, cURus, DEMKO, FCC
- Current - Output 1 :
- 4.28 A
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 120W
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V