ABC60-1024G
- Артикул производителя:
- ABC60-1024G
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 60W
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 2.7 A
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 60W
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V