EPM30-240-BC-0F0
- Артикул производителя:
- EPM30-240-BC-0F0
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 30W
- Current - Output 1 :
- 1.25 A
- Efficiency :
- 87.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30W
- Size / Dimension :
- 3.77" L x 2.16" W x 1.00" H (95.8mm x 54.9mm x 25.4mm)
- Voltage - Input :
- 80 ~ 275 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V