FSP250-2F47-A54H
- Артикул производителя:
- FSP250-2F47-A54H
- Производитель/Бренд:
- FSP Technology Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 54V 12V 250W
- Производитель :
- FSP Technology Inc.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, CSA, FCC, VCCI
- Current - Output 1 :
- 3.7 A
- Current - Output 2 :
- 4.2 A
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 250W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.50" L x 4.00" W x 1.38" H (190.5mm x 101.6mm x 35.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 54V
- Voltage - Output 2 :
- 12V