FSP065-P35-A05
- Артикул производителя:
- FSP065-P35-A05
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V 65W
- Current - Output 1 :
- 13 A
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 65W
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.06" H (127.0mm x 76.2mm x 27.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 5V