DS760SL-3
- Артикул производителя:
- DS760SL-3
- Производитель/Бренд:
- Artesyn Embedded Power
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 760W
- Производитель :
- Artesyn Embedded Power
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE
- Current - Output 1 :
- 62.3 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Mounting Type :
- Rack Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 760W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 12.68" L x 2.15" W x 1.57" H (322.0mm x 54.5mm x 40.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Front End
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V