FSP200-P35-A18
- Артикул производителя:
- FSP200-P35-A18
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 18V 150W
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cCSAus, UL
- Current - Output 1 :
- 8.33 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 150W (200W Forced Air)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.10" H (127.0mm x 76.2mm x 28.0mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 18V