FSP150-P24-A19
- Артикул производителя:
- FSP150-P24-A19
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 19V 100W
- Approval Agency :
- CB, CE, cCSAus, CSA, FCC, UL, VCCI
- Current - Output 1 :
- 5.26 A
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- PFC, Universal Input
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 100W (150W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 19V