MAP80-4001G
- Артикул производителя:
- MAP80-4001G
- Краткое описание:
- AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 14 A
- Current - Output 2 :
- 2 A
- Current - Output 3 :
- 1 A
- Current - Output 4 :
- 1 A
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Adjustable Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 80W
- Size / Dimension :
- 7.20" L x 4.20" W x 1.80" H (182.9mm x 106.7mm x 45.7mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 24V
- Voltage - Output 4 :
- 12V