HD5-12/OVP-AG
- Артикул производителя:
- HD5-12/OVP-AG
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V 60W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 12 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 45%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 60W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.00" L x 4.87" W x 3.28" H (228.6mm x 123.7mm x 83.3mm)
- Standard Number :
- Type :
- Linear
- Voltage - Input :
- 100, 120, 220, 230, 240 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V