LMF200-23B24
- Артикул производителя:
- LMF200-23B24
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 202W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CCC, CE, cURus, UL
- Current - Output 1 :
- 8.4 A
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 202W
- Size / Dimension :
- 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
- Standard Number :
- 60335-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V