FSP065-P24-A24
- Артикул производителя:
- FSP065-P24-A24
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 65W
- Current - Output 1 :
- 2.7 A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 65W
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 0.98" H (101.6mm x 50.8mm x 25.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 24V