LM35-20B24
- Артикул производителя:
- LM35-20B24
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 36W
- Current - Output 1 :
- 1.5 A
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 36W
- Size / Dimension :
- 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V