ADA750F-24
- Артикул производителя:
- ADA750F-24
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 456W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, CSA, cURus, TUV, UL
- Current - Output 1 :
- 19 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 71°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 456W (756W Forced Air)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V