MAP130-4002G
- Артикул производителя:
- MAP130-4002G
- Краткое описание:
- AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
- Approval Agency :
- CB, cCSAus, CE
- Current - Output 1 :
- 20 A
- Current - Output 2 :
- 5 A
- Current - Output 3 :
- 1 A
- Current - Output 4 :
- 1 A
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 130W
- Size / Dimension :
- 8.50" L x 4.50" W x 2.00" H (215.9mm x 114.3mm x 50.8mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 12V
- Voltage - Output 4 :
- 12V